Zegarek Vostok 6S11-320B660 Almaz
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4260703061029
- Producent: VOSTOK
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- Cena katalogowa: 2 320,00 zł
- Rabat: -348,00 zł (15 %)
- 1 972,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| KOLEKCJA: | ALMAZ |
| TYP MECHANIZMU: | Citizen Miyota Japan |
| FUNKCJE: | Chronograf, Data |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne utwardzane |
| PASEK / BRANSOLETA: | Pasek skórzany |
| KOLOR TARCZY: | Granatowy |
| KOLOR KOPERTY: | Różowe złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 47 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 15 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 20 ATM /200 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 4260703061029 |
| SPECJALNE: | Seria limitowana 3000 sztuk |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.