Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro środa (20 maja)Zegarek Vostok 6S21-511A771 Batiscafos
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4260703063955
- Producent: VOSTOK
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 3 350,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| KOLEKCJA: | Batiscafos |
| TYP MECHANIZMU: | Miyota 6S21 |
| FUNKCJE: | Chronograf, Data, Tritium Ilumination |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne utwardzane |
| PASEK / BRANSOLETA: | Pasek skórzany, Pasek silikonowy |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 48 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 17 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA: | Czarny, Czerwony |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 24 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 30 ATM /300 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 4260703063955 |
| SPECJALNE: | Seria limitowana 3000 sztuk |
Zegarek Zegarek Vostok 6S21-511A771 Batiscafos to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią wyrazisty design, funkcjonalność oraz kolekcjonerski charakter czasomierzy. Model z serii Batiscafos przyciąga uwagę masywną kopertą o szerokości 48 mm, dynamiczną kolorystyką i sportowym stylem inspirowanym światem nurkowania. Czarna tarcza w połączeniu ze srebrną kopertą tworzy nowoczesny, zdecydowany wygląd, który świetnie podkreśla charakter męskich stylizacji.
Sercem zegarka jest precyzyjny mechanizm kwarcowy Miyota 6S21 wyposażony w funkcję chronografu oraz datownik, dzięki czemu model sprawdza się nie tylko jako efektowny dodatek, ale także praktyczne narzędzie na co dzień. Zastosowane podświetlenie Tritium Ilumination gwarantuje doskonałą czytelność wskazań nawet w całkowitej ciemności, co docenią miłośnicy aktywnego stylu życia i sportowych wyzwań. Utwardzane szkło mineralne zwiększa odporność na zarysowania, a wodoszczelność na poziomie 30 ATM / 300 m pozwala korzystać z zegarka również podczas aktywności wodnych.
Zegarek Vostok 6S21-511A771 Batiscafos wyróżnia się także limitowanym charakterem - powstało jedynie 3000 egzemplarzy tego modelu na całym świecie. To sprawia, że zegarek staje się czymś więcej niż codziennym dodatkiem - to wyjątkowy element kolekcji dla osób poszukujących modeli o unikalnym charakterze i ograniczonej dostępności. W zestawie znajdują się dwa paski - klasyczny skórzany oraz silikonowy w czarno-czerwonej kolorystyce - które pozwalają dopasować wygląd zegarka do okazji i własnego stylu.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.