Bransoletka złota pr.585 19 cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CIBZ-00-0698-028591
- Producent: Jubimax
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- 2 975,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| SZEROKOŚĆ BRANSOLETKI: | 0.84 cm |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| WAGA OK.: | 6,98 g |
| KATEGORIA: | Bransoletki |
| OBWÓD WEW.: | 19 cm |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000285910 |
Pozwól sobie na odrobinę luksusu i subtelnej elegancji z bransoletką wykonaną ze złota próby 585, stworzoną specjalnie z myślą o kobietach, które cenią klasykę w najlepszym wydaniu. Ta bransoletka o szerokości 0,84 cm i długości 19 cm to wyraz harmonii pomiędzy delikatnością a wyrazistością – dzięki niej Twój nadgarstek zyska wyjątkowy blask i charakter.
Wykonana z wysokiej jakości żółtego złota, zachwyca precyzją wykonania i naturalnym połyskiem, który subtelnie przyciąga spojrzenia. Brak kamieni podkreśla minimalistyczny styl, dzięki czemu biżuteria doskonale komponuje się z różnymi zestawami – zarówno codziennymi, jak i wieczorowymi.
Jej solidna waga (ok. 6,98 g) zapewnia trwałość, a jednocześnie komfort noszenia na co dzień. To idealny wybór dla tych, które chcą wzbogacić swoją kolekcję biżuterii o element, który łączy w sobie uniwersalność i szykowność.
Objęta dwuletnią gwarancją, bransoletka będzie Ci towarzyszyć podczas wielu wyjątkowych okazji, przypominając o sile kobiecej elegancji i klasy. Podaruj sobie lub bliskiej osobie prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.