Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Kolczyki złote pr.333 z cyrkoniami
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: YEKX-00-0172-057243
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 275,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Bigiel angielski |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Cyrkonia |
| PRÓBA: | 333 (8K) |
| DŁUGOŚĆ: | 14 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 5 mm |
| WAGA OK.: | 1,72 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000572430 |
Delikatność i subtelny blask łączą się w kolczykach złotych pr.333 z cyrkoniami, które emanują kobiecą elegancją. Wykonane z żółtego złota próby 333 (8K), zachwycają starannym wykończeniem i subtelnym połyskiem, który przyciąga spojrzenia przy każdym ruchu. Ich proporcje – długość 14 mm i szerokość 5 mm – oraz waga 1,72 g sprawiają, że są lekkie i wygodne w noszeniu, a jednocześnie doskonale uwydatniają delikatność kobiecej dłoni i twarzy.
Wyjątkowy blask cyrkonii nadaje kolczykom efekt subtelnej, eleganckiej gry światła. Forma i proporcje idealnie harmonizują ze stylem codziennym, jak i wieczorowym. Zapięcie typu bigiel angielski zapewnia wygodę noszenia oraz pewne utrzymanie kolczyków na uchu przez cały dzień, gwarantując bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Te kolczyki to znakomity wybór dla kobiet ceniących klasyczną biżuterię w nowoczesnym wydaniu. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i 2-letniej gwarancji stanowią trwały i elegancki dodatek, który podkreśli każdą stylizację, od codziennych zestawów po wyjątkowe okazje.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.