Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Kolczyki złote pr.333 z cyrkoniami kwiaty różowe
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: YEKX-00-0058-057246
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 429,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Cyrkonia |
| PRÓBA: | 333 (8K) |
| DŁUGOŚĆ: | 6 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 6 mm |
| WAGA OK.: | 0,58 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000572461 |
Dodaj subtelny, kobiecy akcent do swojej stylizacji dzięki kolczykom złotym pr.333 z cyrkoniami w kształcie kwiatów w odcieniu różowym. Te drobne, delikatne kolczyki wykonane z żółtego złota 8K zachwycają precyzją wykonania i subtelnym blaskiem różowych cyrkonii, które dodają całości lekkości i romantycznego charakteru.
Kolczyki o wymiarach 6x6 mm i lekkiej wadze 0,58 g są wygodne w noszeniu, a sztyft zapewnia pewne i komfortowe zapięcie. Ich uniwersalny design sprawia, że idealnie komponują się zarówno z codziennymi stylizacjami, jak i bardziej eleganckimi zestawami na specjalne okazje, wprowadzając do każdej kreacji nutę delikatnej elegancji.
To także doskonały wybór na prezent – symbol subtelności, uroku i kobiecości. Dzięki dwuletniej gwarancji możesz mieć pewność wysokiej jakości wykonania, co czyni te kolczyki trwałym i eleganckim dodatkiem w każdej kolekcji biżuterii.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.