Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Kolczyki złote pr.585 ażurowe
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: OSKZ-00-0065-057475
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 795,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 8 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 8 mm |
| WAGA OK.: | 0,65 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000574755 |
Złote kolczyki Kolczyki złote pr.585 ażurowe to delikatna propozycja dla kobiet, które cenią subtelną biżuterię o dopracowanej formie. Wykonane z żółtego złota próby 585 (14K), zachwycają lekką, ażurową konstrukcją, która nadaje im wizualnej finezji i sprawia, że pięknie odbijają światło. To model, który łączy minimalistyczną estetykę z eleganckim wykończeniem, idealnie wpisując się w codzienne stylizacje.
Kompaktowy rozmiar 8 mm x 8 mm sprawia, że kolczyki są dyskretne, a jednocześnie wyraźnie podkreślają urodę i styl. Wygodne zapięcie na sztyft zapewnia komfort noszenia oraz stabilność przez cały dzień, bez względu na okazję. Niewielka waga około 0,65 g sprawia, że są wyjątkowo lekkie i praktycznie niewyczuwalne, co czyni je idealnym wyborem do codziennego użytkowania.
Kolczyki złote pr.585 ażurowe to doskonała propozycja dla kobiet poszukujących uniwersalnej biżuterii o delikatnym charakterze. Sprawdzi się zarówno jako subtelny akcent na co dzień, jak i eleganckie dopełnienie bardziej formalnych stylizacji, dodając im lekkości i złotego blasku.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.