Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Kolczyki złote pr.585 podwójne ażurowe
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: OSKZ-00-0482-057470
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 5 495,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Bigiel angielski |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 48 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 13 mm |
| WAGA OK.: | 4,82 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000574700 |
Złote kolczyki Kolczyki złote pr.585 podwójne ażurowe to propozycja dla kobiet, które lubią biżuterię o wyrazistym, ale jednocześnie eleganckim charakterze. Wykonane z żółtego złota próby 585 (14K), zachwycają subtelną grą światła, którą tworzy ażurowa konstrukcja. Podwójna forma nadaje im lekkości i sprawia, że pięknie poruszają się przy każdym ruchu, przyciągając spojrzenia w naturalny, nienachalny sposób.
Długość 48 mm i szerokość 13 mm sprawiają, że kolczyki są dobrze widocznym, ale wciąż eleganckim akcentem stylizacji. Zapięcie typu bigiel angielski zapewnia wygodę noszenia oraz stabilność, dzięki czemu model świetnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji. Waga około 4,82 g nadaje im wyczuwalną solidność, jednocześnie zachowując komfort użytkowania przez cały dzień.
Kolczyki złote pr.585 podwójne ażurowe to idealny wybór dla kobiet, które szukają biżuterii efektownej, ale pełnej lekkości i finezji. To dodatek, który podkreśla styl, dodaje blasku i staje się wyrazistym, a zarazem eleganckim elementem każdej stylizacji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.