Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Kolczyki złote pr.585 z białym złotem
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0140-057294
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 495,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Bigiel angielski |
| KRUSZEC: | Złoto żółte, Złoto białe |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 14 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 5 mm |
| WAGA OK.: | 1,40 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000572942 |
Kolczyki złote próby 585 z subtelnym akcentem białego złota to harmonijne połączenie klasyki i nowoczesnej elegancji. Kontrast ciepłego odcienia żółtego złota z chłodnym połyskiem białego tworzy efektowną kompozycję, która pięknie odbija światło i dodaje stylizacjom wyrafinowanego charakteru. To biżuteria stworzona dla kobiet, które cenią ponadczasowy design w świeżym, stylowym wydaniu.
Długość 14 mm oraz szerokość 5 mm sprawiają, że kolczyki są doskonale wyważone – delikatne, ale zauważalne. Brak kamieni podkreśla ich minimalistyczną formę, dzięki czemu świetnie komponują się zarówno z elegancką sukienką, jak i codziennym zestawem do pracy. Bigiel angielski zapewnia wygodne i bezpieczne zapięcie, a lekka konstrukcja o wadze około 1,40 g gwarantuje komfort noszenia przez cały dzień.
Wykonane z wysokiej jakości złota 14K, stanowią trwały i stylowy dodatek na lata. To doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby – symbol dobrego gustu i kobiecej elegancji. Dodatkowo 2-letnia gwarancja daje pewność satysfakcji z zakupu i potwierdza staranność wykonania tej wyjątkowej biżuterii.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.