Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Kolczyki złote pr.585 z onyksem koniczyna
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: DUKZ-00-0106-043163
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 175,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Onyks |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 22 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 9 mm |
| WAGA OK.: | 1,06 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000431638 |
Kolczyki Kolczyki złote pr.585 z onyksem koniczyna to elegancka propozycja, która łączy symbol szczęścia z głęboką, szlachetną barwą onyksu. Motyw koniczyny nadaje im delikatnego, pozytywnego charakteru, a kontrast czerni kamienia i ciepłego odcienia złota tworzy wyrazistą, a jednocześnie harmonijną kompozycję. To biżuteria, która subtelnie podkreśla styl i dodaje mu wyrafinowanego akcentu.
Wykonane ze złota próby 585 (14K), kolczyki zachwycają trwałością oraz starannym wykończeniem, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Wymiary 22 mm x 9 mm zapewniają elegancką, smukłą formę, która pięknie układa się przy uchu i delikatnie przyciąga uwagę. Zapięcie na sztyft gwarantuje wygodę oraz stabilność noszenia, a lekka konstrukcja o wadze około 1,06 g zapewnia komfort przez cały dzień.
Kolczyki złote pr.585 z onyksem koniczyna to doskonały wybór dla kobiet, które cenią biżuterię o symbolicznym znaczeniu i ponadczasowym charakterze. Idealnie sprawdzą się jako codzienny dodatek lub elegancki akcent na wyjątkowe okazje, dodając stylizacjom klasy, głębi i subtelnej elegancji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.