Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Kolczyki złote pr.585 z onyksem koniczyny mini
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: GEKZ-00-0084-057295
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 899,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| ZAPIĘCIE: | Sztyft |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Onyks |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 4,5 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 4,5 mm |
| WAGA OK.: | 0,84 g |
| KATEGORIA: | Kolczyki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000572959 |
Kolczyki złote próby 585 z onyksem w kształcie mini koniczyny to subtelna biżuteria o wyrazistym charakterze. Głęboka, czarna barwa onyksu pięknie kontrastuje z ciepłym blaskiem żółtego złota 14K, tworząc elegancką i ponadczasową kompozycję. Motyw koniczyny symbolizuje szczęście i pomyślność, dzięki czemu kolczyki mogą stać się osobistym amuletem noszonym każdego dnia.
Niewielki rozmiar 4,5 x 4,5 mm sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w estetykę minimalistycznych dodatków. To idealna propozycja dla kobiet ceniących delikatne akcenty, które dyskretnie podkreślają styl. Zapięcie na sztyft zapewnia wygodę oraz stabilność, a lekka forma o wadze około 0,84 g gwarantuje komfort noszenia nawet przez wiele godzin.
Starannie wykonane z wysokiej jakości złota próby 585, kolczyki łączą trwałość z elegancją. Świetnie sprawdzą się jako codzienny detal, ale również jako subtelne uzupełnienie wieczorowej stylizacji. To doskonały pomysł na prezent – symboliczny, stylowy i pełen klasy. Dodatkowo 2-letnia gwarancja daje pewność satysfakcji z zakupu i potwierdza dbałość o każdy detal.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.