Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Łańcuszek złoty pr.375 irydia 50cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: SELV-50-0483-057625
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 3 995,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 50 cm |
| WAGA OK.: | 4,83 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 3,8 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Irydia |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000576254 |
Łańcuszek Łańcuszek złoty pr.375 irydia 50cm to wyrazista propozycja dla kobiet, które lubią biżuterię łączącą elegancję z mocniejszym akcentem stylu. Splot irydia wyróżnia się dekoracyjną strukturą i efektownym układem ogniw, które pięknie odbijają światło, nadając całości szlachetnego połysku. To model, który może stanowić samodzielną ozdobę lub solidną bazę pod zawieszkę.
Wykonany z żółtego złota próby 375 (9K), łańcuszek oferuje idealne połączenie trwałości i estetyki. Szerokość ogniwa około 3,8 mm sprawia, że jest on bardziej wyrazisty, a jednocześnie zachowuje elegancki, kobiecy charakter. Długość 50 cm pozwala na wygodne noszenie w różnych stylizacjach, zarówno przy dekolcie, jak i na ubraniu, dodając całości subtelnego blasku. Waga około 4,83 g podkreśla solidność wykonania.
Łańcuszek złoty pr.375 irydia 50cm to doskonały wybór dla kobiet, które chcą podkreślić swój styl biżuterią o wyraźniejszym charakterze. Świetnie sprawdzi się na co dzień, jak i podczas bardziej wyjątkowych okazji, dodając stylizacjom elegancji i pewności siebie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.