Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Łańcuszek złoty pr.375 pancerka 45cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CILV-45-0093-057603
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 699,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niego, Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 45 cm |
| WAGA OK.: | 0,93 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 0,9 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Pancerka |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000576032 |
Łańcuszek Łańcuszek złoty pr.375 pancerka 45cm to uniwersalna propozycja, która doskonale wpisuje się zarówno w męskie, jak i damskie stylizacje. Klasyczny splot pancerka, znany ze swojej trwałości i regularnej formy, nadaje całości eleganckiego, a jednocześnie nowoczesnego charakteru. Delikatny połysk żółtego złota sprawia, że łańcuszek subtelnie przyciąga uwagę, nie dominując stylizacji.
Wykonany ze złota próby 375 (9K), model ten łączy lekkość z solidnością, dzięki czemu świetnie sprawdza się na co dzień. Długość 45 cm pozwala na wygodne dopasowanie do różnych typów dekoltu, a szerokość ogniwa około 0,9 mm zapewnia smukły, elegancki wygląd. Niska waga około 0,93 g sprawia, że łańcuszek jest komfortowy w noszeniu przez cały dzień.
Łańcuszek złoty pr.375 pancerka 45cm to idealny wybór dla osób ceniących ponadczasową biżuterię o uniwersalnym charakterze. Może być noszony solo jako minimalistyczny akcent lub jako baza pod zawieszkę, tworząc spersonalizowaną i stylową kompozycję.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.