Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Łańcuszek złoty pr.375 pancerka 45cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CILV-45-0347-057604
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 2 495,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niego, Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 45 cm |
| WAGA OK.: | 3,47 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 2,3 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Pancerka |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000576049 |
Łańcuszek Łańcuszek złoty pr.375 pancerka 45cm to stylowa biżuteria o ponadczasowym charakterze, która doskonale łączy klasykę z wyrazistym designem. Popularny splot pancerka nadaje całości eleganckiej struktury, a starannie wypolerowane ogniwa pięknie odbijają światło, tworząc efekt subtelnego złotego połysku. To model, który świetnie podkreśla indywidualny styl i sprawdza się zarówno w damskich, jak i męskich stylizacjach.
Wykonany z żółtego złota próby 375 (9K), łańcuszek zachwyca trwałością oraz komfortem noszenia. Długość 45 cm sprawia, że idealnie układa się przy szyi, eksponując elegancki charakter biżuterii. Szerokość ogniw około 2,3 mm nadaje modelowi bardziej wyrazistego wyglądu, dzięki czemu może stanowić samodzielną ozdobę lub efektownie współgrać z zawieszką. Waga około 3,47 g podkreśla solidność wykonania i wysoką jakość produktu.
Łańcuszek złoty pr.375 pancerka 45cm to doskonały wybór dla osób poszukujących uniwersalnej biżuterii, która nigdy nie wychodzi z mody. Świetnie uzupełni codzienny look, dodając mu elegancji, a podczas wyjątkowych okazji stanie się stylowym detalem przyciągającym uwagę swoim szlachetnym blaskiem.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.