Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Łańcuszek złoty pr.375 spiga 50cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: SELV-50-0131-057558
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 975,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 50 cm |
| WAGA OK.: | 1,31 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 0,70 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Spiga |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000575585 |
Złoty łańcuszek o splocie spiga to subtelna i elegancka biżuteria, która zachwyca swoją delikatną formą oraz dopracowanym detalem. Wykonany z żółtego złota próby 375 (9K), przyciąga uwagę ciepłym, szlachetnym odcieniem i charakterystycznym, plecionym układem ogniw. Smukły splot o szerokości około 0,70 mm tworzy efekt lekkiej, finezyjnej struktury, która pięknie mieni się w świetle, dodając stylizacji wyjątkowej lekkości.
Długość 50 cm sprawia, że łańcuszek swobodnie układa się na dekolcie, optycznie wydłużając sylwetkę i podkreślając kobiecą linię szyi. Dzięki wadze około 1,31 g jest niemal niewyczuwalny podczas noszenia, co czyni go idealnym wyborem na co dzień. Doskonale sprawdzi się jako samodzielna ozdoba, ale równie dobrze może stanowić bazę dla ulubionej zawieszki, tworząc bardziej osobisty akcent.
To ponadczasowy dodatek, który łączy w sobie klasykę i subtelną elegancję. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby lub jako uzupełnienie własnej kolekcji biżuterii. Precyzyjne wykonanie oraz 2-letnia gwarancja zapewniają trwałość i satysfakcję z użytkowania przez długi czas.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.