Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Łańcuszek złoty pr.375 Valentino 42cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: SELV-42-0067-057556
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 549,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 375 (9K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 42 cm |
| WAGA OK.: | 0,67 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 1,2 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Valentino |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000575561 |
Łańcuszek złoty pr.375 Valentino o długości 42 cm to subtelny i elegancki dodatek, który wprowadza do każdej stylizacji delikatny blask złota. Wykonany z żółtego złota próby 375 (9K), łączy w sobie lekkość z trwałością, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego noszenia, jak i na wyjątkowe okazje. Charakterystyczny splot Valentino sprawia, że łańcuszek zyskuje wyrafinowaną strukturę, a każdy promień światła podkreśla jego szlachetny połysk.
Długość 42 cm pozwala na wygodne noszenie zarówno solo, jak i z ulubioną zawieszką, dzięki czemu biżuteria staje się wszechstronnym elementem garderoby. Szerokość ogniwa wynosząca 1,2 mm nadaje łańcuszkowi subtelności, a waga około 0,67 g sprawia, że jest lekki i komfortowy w codziennym użytkowaniu, nie tracąc przy tym na elegancji.
Ten złoty łańcuszek jest doskonałą propozycją dla kobiet ceniących klasykę i ponadczasowy design. Może stanowić piękny prezent z okazji urodzin, rocznicy lub innych ważnych momentów w życiu. Dzięki starannemu wykonaniu i 2-letniej gwarancji, jest inwestycją w biżuterię, która zachowa swój blask i subtelną elegancję na długie lata.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.