Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Łańcuszek złoty pr.585 pancerka 45cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: CILZ-45-0115-057668
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 1 195,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niego, Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 45 cm |
| WAGA OK.: | 1,15 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 0,9 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Pancerka |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000576681 |
Łańcuszek Łańcuszek złoty pr.585 pancerka 45cm to ponadczasowa biżuteria, która zachwyca klasycznym stylem i uniwersalnym charakterem. Popularny splot pancerka nadaje mu eleganckiego wyglądu oraz subtelnego połysku, dzięki czemu doskonale prezentuje się zarówno noszony samodzielnie, jak i w połączeniu z ulubioną zawieszką. Minimalistyczna forma sprawia, że model świetnie pasuje do stylizacji damskich i męskich, podkreślając ich charakter w dyskretny, ale efektowny sposób.
Wykonany ze złota żółtego próby 585 (14K), łańcuszek wyróżnia się trwałością oraz szlachetnym blaskiem, który pięknie odbija światło. Długość 45 cm sprawia, że układa się komfortowo przy szyi, tworząc elegancki akcent odpowiedni na każdą okazję. Delikatne ogniwa o szerokości około 0,9 mm nadają mu lekkości, a waga około 1,15 g zapewnia wygodę codziennego noszenia bez rezygnacji z estetyki i jakości wykonania.
Łańcuszek złoty pr.585 pancerka 45cm to doskonały wybór dla osób ceniących klasyczną biżuterię o uniwersalnym charakterze. Idealnie sprawdzi się jako elegancki dodatek na co dzień, wyjątkowy prezent lub baza do stworzenia własnej, spersonalizowanej kompozycji z zawieszką.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.