Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Łańcuszek złoty pr.585 spiga diamentowana 45cm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: OSLZ-45-0236-057658
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 2 495,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ ŁAŃ.: | 45 cm |
| WAGA OK.: | 2,36 g |
| SZEROKOŚĆ OGNIWA OK.: | 0,9 mm |
| KATEGORIA: | Łańcuszki |
| SPLOT: | Spiga diamentowana |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000576582 |
Łańcuszek Łańcuszek złoty pr.585 spiga diamentowana 45cm to subtelna i elegancka propozycja dla kobiet, które cenią delikatną biżuterię o ponadczasowym charakterze. Splot spiga diamentowana wyróżnia się misternym, skręcanym wykończeniem, które pięknie odbija światło, nadając całości lekkości i eleganckiego połysku. To model, który doskonale sprawdzi się zarówno jako samodzielna ozdoba, jak i baza pod ulubioną zawieszkę.
Wykonany ze złota żółtego próby 585 (14K), łańcuszek łączy trwałość z klasycznym pięknem szlachetnego kruszcu. Długość 45 cm sprawia, że idealnie układa się przy szyi, podkreślając dekolt i pasując do wielu różnych stylizacji. Delikatne ogniwa o szerokości około 0,9 mm nadają mu finezyjnego charakteru, a waga około 2,36 g zapewnia lekkość i komfort codziennego noszenia.
Łańcuszek złoty pr.585 spiga diamentowana 45cm to doskonały wybór dla kobiet poszukujących eleganckiej, uniwersalnej biżuterii, która subtelnie podkreśla styl i dodaje klasy każdej stylizacji. Idealnie sprawdzi się również jako prezent, łączący w sobie prostotę, szlachetność i ponadczasowy urok złota.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.