Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Zegarek Atlantic 30040.44.09MB Elegance Belle Lady
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5904329022604
- Producent: Atlantic
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- Cena katalogowa: 2 250,00 zł
- Rabat: -225,00 zł (10 %)
- 2 025,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda 1062 Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Szafirowe |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Macica perłowa |
| KOLOR KOPERTY: | Różowe złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 30x25 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5904329022604 |
Atlantic 30040.44.09MB Elegance Belle Lady to damski zegarek, który subtelnie łączy elegancję z nowoczesnym podejściem do klasycznej biżuterii czasomierza. Koperta w odcieniu różowego złota, wykonana ze stali szlachetnej, pięknie podkreśla delikatny charakter modelu, a jej proporcje 30 × 25 mm sprawiają, że zegarek prezentuje się smukłe i wyjątkowo kobieco na nadgarstku. Bransoleta ze stali szlachetnej dodaje całości harmonii i eleganckiego wykończenia, tworząc spójną, stylową kompozycję.
Tarcza z masy perłowej zachwyca subtelną grą światła i nadaje zegarkowi szlachetnego, biżuteryjnego charakteru. Wewnątrz pracuje szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 1062, ceniony za dokładność i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Szafirowe szkło skutecznie chroni powierzchnię przed zarysowaniami, dzięki czemu zegarek na długo zachowuje swój perfekcyjny wygląd. Wodoszczelność 5 ATM (50 m) zapewnia odporność na zachlapania i codzienne użytkowanie bez obaw o jego trwałość.
Atlantic 30040.44.09MB Elegance Belle Lady to propozycja dla kobiet, które cenią delikatną elegancję i ponadczasowy styl. To zegarek, który nie tylko odmierz czas, ale również stanowi subtelny, biżuteryjny akcent podkreślający indywidualny charakter każdej stylizacji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.