Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G20G06.G4 Liberta Piazza
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927531
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 595,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 36 mm x 20 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 16 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927531 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Odkryj włoski szyk w nowym wydaniu dzięki kolekcji Cicada Piazza, która przenosi design prostokątnych zegarków na zupełnie inny poziom. Innowacyjna koperta Square harmonijnie łączy wyraziste kąty z subtelnością łuków, tworząc elegancki i jednocześnie pełen charakteru zegarek. Projektanci Cicada Milan zadbali o każdy detal, tak aby minimalistyczny styl nabrał wyjątkowego, nienachalnego uroku, który przyciąga spojrzenia. Model Libertà to idealny wybór dla kobiet ceniących wyrafinowaną estetykę i funkcjonalność w jednym.
Zegarek Libertà zachwyca także detalami, które podkreślają jego luksusowy charakter. Dyskretne, 2-milimetrowe logo Cicady na koronce oraz subtelny kamień Swarovskiego dodają całości elegancji i blasku. Komfort noszenia zapewnia bransoletka milanese mesh, wykonana z przyjaznych dla skóry materiałów antyalergicznych, która idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Precyzyjny szwajcarski mechanizm Ronda oraz odporne na zarysowania szkło szafirowane gwarantują niezawodność, dzięki której możesz cieszyć się zegarkiem każdego dnia.
Cicada Square Libertà to więcej niż zegarek – to codzienny towarzysz, który podkreśla Twój styl i dodaje pewności siebie w każdej chwili. Celebruj czas z elegancją i klasą, wybierając produkt, który łączy włoski design z precyzją szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Każdy dzień staje się dzięki niemu wyjątkowy, a każda chwila – cenna i pełna wdzięku.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.