Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G20G3B.W4 Spagna Piazza
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927524
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 595,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Biały |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 36 mm x 20 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 16 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927524 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Odkryj włoski szyk w nowoczesnym wydaniu dzięki kolekcji Cicada Piazza, która redefiniuje design prostokątnych zegarków. Innowacyjna koperta Square łączy wyraziste kąty z subtelnością łuków, tworząc harmonijną kompozycję pełną kobiecego charakteru. Zegarki Cicada Milan wyróżniają się dbałością o każdy detal – minimalistyczny design nabiera oryginalnego wyrazu, który subtelnie przyciąga spojrzenia. Model Spagna to propozycja dla kobiet, które pragną połączyć elegancję z codzienną funkcjonalnością.
Każdy element zegarka Spagna został stworzony z myślą o komforcie i luksusie. Dyskretne, 2-milimetrowe logo Cicady na koronce oraz subtelny kamień Swarovskiego dodają zegarkowi delikatnego blasku. Wygodna, ogniwowa bransoletka wykonana z antyalergicznych materiałów idealnie dopasowuje się do nadgarstka, a szafirowane szkło odporne na zarysowania i precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda gwarantują niezawodność i trwałość na lata.
Cicada Square Spagna to więcej niż zegarek – to codzienny towarzysz, który podkreśla Twój styl i dodaje pewności siebie w każdej sytuacji. Celebruj czas z klasą, ciesząc się połączeniem włoskiego designu, szwajcarskiej precyzji i subtelnych luksusowych detali. Każda chwila staje się dzięki niemu wyjątkowa, a Twój nadgarstek zyskuje elegancki akcent, który dopełnia każdą stylizację.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.