Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G26G04.BG Modena Senso
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332928910
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 559,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 26 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 10 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332928910 |
Model Modena z kolekcji Cicada Oro to kwintesencja włoskiego kunsztu, elegancji i finezji, które spotykają się w jednym filigranowym projekcie. Inspiracją do jego powstania były mediolańskie pokazy mody – świat, w którym detal i harmonia formy decydują o klasie. Ten zegarek to synonim subtelności z odrobiną blasku, który przyciąga spojrzenia, nie dominując stylizacji. Dzięki swoim proporcjom Modena z łatwością dopasuje się zarówno do kobiecej dłoni, jak i do młodszych użytkowniczek – stając się doskonałym prezentem na wyjątkowe, uroczyste okazje.
Złota koperta i bransoletka milanese mesh tworzą zgrany duet z czarną tarczą o matowym wykończeniu, stanowiąc perfekcyjne połączenie wyrazistości i klasy. Migoczące w świetle złocenia przyciągają uwagę, jednocześnie zachowując elegancką równowagę. Każdy element zegarka został wykonany z antyalergicznej stali szlachetnej, gwarantującej trwałość i bezpieczeństwo dla skóry. Dodatkowo, szafirowane szkło nie tylko dodaje lekkości i głębi, ale też chroni tarczę przed zarysowaniami, dzięki czemu zegarek przez lata zachowuje swój nienaganny wygląd. Modena to esencja włoskiego wyczucia stylu – lekka, harmonijna i pełna blasku w swojej prostocie.
Wygoda użytkowania idzie tu w parze z precyzją wykonania. Ergonomiczna koperta subtelnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka, zapewniając komfort nawet podczas całodziennego noszenia. Bransoleta milanese mesh o gęstym splocie miękko przylega do skóry, a system Quick Release pozwala na błyskawiczną zmianę stylu – wystarczy chwila, by złotą bransoletkę zastąpić eleganckim paskiem. Zegarek zdobią także dopracowane detale: dwumilimetrowe logo cykady na koronce, subtelny grawer na wewnętrznej stronie koperty oraz symbol marki na zapięciu, które podkreślają dbałość o najmniejsze szczegóły.
W sercu modelu Modena pracuje szwajcarski mechanizm Ronda, ceniony przez znawców zegarmistrzostwa na całym świecie za swoją precyzję i niezawodność. To zegarek, który nie tylko ozdabia, ale i towarzyszy – w codziennych chwilach, wyjątkowych momentach i w każdym geście pełnym klasy. Modena to elegancja w najczystszej postaci – włoska dusza zaklęta w złotym blasku i perfekcyjnym detalu.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.