Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro czwartek (21 maja)Zegarek Cicada G26G04.GG Monza Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332928934
- Sprzedano: 1 szt.
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 559,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 26 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 10 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332928934 |
Model Monza od CICADA Milan to hołd dla włoskiego stylu, letniego światła i elegancji, która nie potrzebuje przesady, by zachwycać. Inspiracją do jego powstania stał się krajobraz śródziemnomorskiego wybrzeża – złociste zatoczki, delikatny blask słońca odbijający się od powierzchni morza oraz spokojny rytm włoskiego dnia. Ten zegarek to połączenie kunsztu biżuteryjnego z precyzją szwajcarskiego zegarmistrzostwa, tworząc subtelny, a zarazem charakterystyczny dodatek dla kobiety, która pragnie nosić na nadgarstku odrobinę południowego blasku.
Monza to zegarek, który doskonale wpisuje się w estetykę włoskiego minimalizmu. Złota koperta w połączeniu z bransoletką typu milanese mesh tworzy kompozycję lekką, harmonijną i pełną wdzięku. Włoski gęsty splot bransolety przyjemnie otula nadgarstek, a wykonanie z antyalergicznej stali szlachetnej gwarantuje komfort użytkowania przez cały dzień. Dzięki systemowi Quick Release można w kilka chwil odmienić charakter zegarka – zamieniając bransoletkę na inną lub elegancki pasek, dopasowany do okazji i nastroju. Całość dopełnia szafirowane szkło o wyjątkowej przejrzystości, które nie tylko podkreśla delikatność projektu, ale i chroni tarczę przed zarysowaniami.
Każdy element modelu Monza został zaprojektowany z myślą o kobietach, które cenią subtelne detale i funkcjonalne piękno. Ergonomiczna koperta idealnie układa się na nadgarstku, a dwumilimetrowy grawer cykady na koronce przypomina o włoskich korzeniach marki CICADA Milan. W sercu zegarka bije mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, gwarantujący precyzję i niezawodność na lata. Monza to nie tylko elegancki dodatek – to symbol klasy, lekkości i kobiecej siły, zaklęty w formie, która zachwyca harmonią.
Zegarek CICADA Monza to doskonały wybór dla kobiet, które cenią włoski szyk w połączeniu z praktycznością i doskonałą jakością wykonania. Subtelny, złoty blask sprawia, że stanie się on idealnym prezentem – także dla młodszych miłośniczek elegancji, np. z okazji Komunii – będąc nie tylko upominkiem, ale i symbolem piękna, które trwa w czasie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.