Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G26G1B.BG Vinci Senso
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927647
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 26 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 10 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927647 |
Zegarek Vinci z kolekcji Cicada Oro to esencja włoskiego wyczucia stylu i klasycznej elegancji, zamknięta w subtelnym, filigranowym rozmiarze. Inspiracja dla tego modelu płynie z malowniczych pejzaży włoskiego kontynentu oraz blasku złotych detali, które od wieków kojarzone są z luksusem i wyrafinowaniem. Delikatna, biała tarcza w połączeniu z lekką złotą kopertą o średnicy 26 mm i pełną, złotą bransoletą tworzy harmonijną całość, która doda szyku zarówno codziennym, jak i wieczorowym stylizacjom.
Dbałość o każdy szczegół sprawia, że Vinci zachwyca nie tylko wyglądem, ale również komfortem użytkowania. Ergonomiczny kształt koperty idealnie układa się na nadgarstku, a bransoleta milanese o gęstym splocie nie haczy i miękko przylega do skóry. Zapięcie z dodatkowym zabezpieczeniem oraz system Quick Release pozwala w prosty sposób dopasować zegarek do różnych stylizacji, wymieniając bransoletę na pasek lub inną wersję.
Niebagatelny urok modelu podkreślają starannie zaprojektowane detale – dwumilimetrowa cykada na koronce, grawerowana wewnętrzna strona koperty, logo cykady na sprzączce oraz wypukłe indeksy tarczy, które poprawiają jej czytelność. Całość napędza precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, gwarantujący niezawodność i dokładność. Vinci to połączenie włoskiego stylu, klasycznej estetyki i funkcjonalności – zegarek, który stanie się subtelnym, a jednocześnie wyrazistym dodatkiem każdej eleganckiej kobiecej kreacji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.