Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G26G1B.WG Trinita Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927661
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Biały |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 26 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 10 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 10 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927661 |
Zegarek Trinita z kolekcji Cicada Oro to doskonałe połączenie klasycznej elegancji z włoskim temperamentem. Inspiracją dla tego modelu były złociste pejzaże włoskiego kontynentu oraz finezyjne detale, które zdobią mediolańskie ulice. Biała tarcza o subtelnej, minimalistycznej formie idealnie kontrastuje ze złotą kopertą o średnicy 26 mm, tworząc harmonijny i wysublimowany dodatek do każdej kobiecej stylizacji.
Zegarek Trinita wyróżnia się nie tylko estetyką, ale również komfortem użytkowania. Ergonomiczna koperta lekko układa się na nadgarstku, a pełna bransoletka ze stali szlachetnej o gęstym splocie przyjemnie przylega do skóry, nie hacząc i nie ograniczając ruchów. System dodatkowego zabezpieczenia zapięcia oraz szafirowane szkło podnoszą zarówno funkcjonalność, jak i trwałość zegarka, zapewniając jego długowieczność przy codziennym użytkowaniu.
Detale, które nadają modelowi Trinita wyjątkowego charakteru, zostały dopracowane z najwyższą precyzją – dwumilimetrowe logo cykady na koronce, grawerowana wewnętrzna strona koperty, subtelne logo na sprzączce oraz wypukłe indeksy na tarczy, które zwiększają czytelność. Serce zegarka stanowi wysokiej klasy mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, gwarantujący niezawodność i precyzję. Trinita to synonim elegancji, funkcjonalności i ponadczasowego stylu, który podkreśli wyjątkowy charakter każdej kobiety.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.