Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G34S04.S1 Amazonite Bicolore
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927678
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 579,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Srebrny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 34 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927678 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Pozwól sobie na odkrycie włoskiego szyku z zegarkiem Amazonite od CICADA Milan, w którym srebrno-złote odcienie harmonijnie łączą się w elegancką całość. Szczotkowana, mieniąca się srebrna tarcza subtelnie stapia się ze złotą kopertą, a ogniwa bransoletki w srebrnym i złotym odcieniu splatają się w pełnym pasji, eleganckim tańcu. Zegarek ten jest jak migoczące w mediolańskim słońcu odbicie detali w Galerii Vittorio Emanuele – dyskretnie podkreśla styl, wprowadzając do każdej stylizacji świeżość i luksusowy blask.
Amazonite łączy estetykę z praktycznością. Ergonomiczna koperta idealnie dopasowuje się do nadgarstka, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień. Bransoletka milanese, znana ze swoich wysokich walorów estetycznych i jakościowych, została wyposażona w system Quick Release, który pozwala w kilka sekund wymienić ją na inną bransoletkę lub elegancki pasek skórzany. Dzięki temu jeden zegarek daje możliwość tworzenia różnych stylizacji, dopasowując się do nastroju i okazji.
Sercem zegarka jest precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, ceniony na całym świecie za niezawodność i dokładność. Amazonite to połączenie włoskiego temperamentu, klasycznej elegancji i funkcjonalności – zegarek, który dodaje blasku każdej chwili i staje się codziennym towarzyszem kobiety ceniącej dopracowane detale. Dzięki niemu każda stylizacja zyskuje wyjątkowy akcent, a nadgarstek subtelnie emanuje luksusem i wyrafinowaniem.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.