Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G34S2B.S2 Bicolore Bicolore
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927388
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Srebrny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 34 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927388 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Pozwól sobie na odkrycie esencji włoskiego szyku dzięki kolekcji CRISTALLI od CICADA Milan, w której subtelna elegancja spotyka się z luksusowym blaskiem kamieni Swarovskiego. Inspiracją dla tej linii była aura mediolańskiej Galerii Vittorio Emanuele – miejsce, gdzie światło słońca tańczy na wyrafinowanych detalach architektury, a elegancja staje się codziennością. Każdy zegarek z tej kolekcji to małe dzieło sztuki, które podkreśla kobiecą klasę, nadając stylizacji wyjątkowego charakteru.
Zegarek został wykonany z najwyższej jakości materiałów antyalergicznych, które zapewniają trwałość i komfort noszenia. Ergonomiczna koperta subtelnie układa się na nadgarstku, a pięcio-ogniwowa bransoleta została wyposażona w system Quick Release, umożliwiający błyskawiczną wymianę na bransoletkę milanese mesh lub skórzany pasek. Dzięki temu jeden zegarek daje możliwość tworzenia różnych stylizacji, dostosowując się do nastroju i okazji.
W sercu zegarka bije precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, który od lat słynie z niezawodności i dokładności. CRISTALLI to kolekcja, która łączy funkcjonalność z włoskim temperamentem – zegarek staje się codziennym towarzyszem eleganckiej kobiety, a każdy jego detal, od mieniących się kamieni po perfekcyjnie dopasowaną kopertę, podkreśla wyjątkowość stylizacji. Bo w kobiecym stylu detal naprawdę ma znaczenie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.