Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G38G06.W3 Marble Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927722
- Sprzedano: 1 szt.
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Biały |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 38 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 14 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 14 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927722 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Poczuj włoski szyk i wyrafinowaną elegancję dzięki zegarkowi z kolekcji Cicada Oro od CICADA Milan, gdzie luksus subtelnie łączy się z precyzyjnie dopracowanymi detalami. Inspiracja mediolańską Galerią Vittorio Emanuele sprawia, że każdy zegarek staje się małym dziełem sztuki – kryształki Swarovskiego mienią się w słońcu, dodając blasku i podkreślając kobiecy styl. To dodatek, który harmonijnie uzupełnia zarówno codzienne, jak i wieczorowe stylizacje, nadając im wysublimowanego charakteru.
Model został wykonany z najwyższej jakości antyalergicznych i trwałych materiałów, a ergonomiczna koperta zapewnia lekkość oraz komfort noszenia przez cały dzień. Bransoletka typu milanese, słynąca z wysokiej klasy wykończenia, wyposażona jest w system Quick Release, który umożliwia błyskawiczną wymianę na inną bransoletę lub elegancki skórzany pasek. Dzięki temu zegarek dostosowuje się do nastroju i okazji, oferując różnorodność stylizacji w jednym dodatku.
Sercem zegarka jest precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, który gwarantuje niezawodność i dokładność przez lata użytkowania. Kolekcja Cicada Oro to połączenie włoskiego temperamentu, funkcjonalności i ponadczasowej klasy – zegarek, który podkreśla kobiece piękno w każdym detalu, wprowadzając do stylizacji subtelny, luksusowy akcent. Z CICADA Milan Twoja każda chwila nabiera wyjątkowego blasku, bo w kobiecym stylu detale mają znaczenie.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.