Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G41BPL.BG Roma NFC Pagera
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927180
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 790,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| FUNKCJE: | NFC |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Pasek skórzany |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 41 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA: | Czarny |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 18 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927180 |
Zegarek Milano z kolekcji CICADA ORO to harmonijne połączenie włoskiego szyku i ponadczasowej klasyki. Projektanci czerpali inspirację z malowniczego wybrzeża Włoch, a kreatywność dodatkowo pobudziły pokazy mody podczas letniej edycji Milan Fashion Week. Model Milano wyróżnia się większą kopertą o średnicy 41 mm, która nadaje zegarkowi wyrazisty charakter, jednocześnie zapewniając pełną czytelność tarczy i komfort noszenia zarówno dla kobiet, które lubią większe dodatki, jak i mężczyzn.
W każdym detalu zegarka widać dbałość o perfekcję. Dwumilimetrowe logo cykady na koronce, grawerowana wewnętrzna strona koperty oraz starannie zaprojektowane zapięcie z dodatkowym zabezpieczeniem łączą estetykę z funkcjonalnością. Bransoleta typu milanese o gęstym splocie wykonana z antyalergicznych materiałów miękko przylega do nadgarstka, a system Quick Release pozwala w prosty sposób wymienić ją na inną bransoletę lub pasek, umożliwiając dostosowanie stylu zegarka do każdej okazji.
W sercu modelu Milano bije precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, znanej z niezawodności i doskonałej jakości. To zegarek, który łączy w sobie funkcjonalność, trwałość i elegancki włoski temperament. Minimalistyczna złota forma, perfekcyjne detale i możliwość personalizacji bransolety sprawiają, że Milano staje się nie tylko praktycznym czasomierzem, ale również wysmakowaną ozdobą, podkreślającą charakter każdej stylizacji.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.