Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Hornet HN.S40S0M.NSS Statenisland
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332928477
- Producent: HORNET
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 549,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| FUNKCJE: | Multidata |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Granatowy |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 12 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 20 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332928477 |
Kolekcja HORNET NYC czerpie inspirację z tętniącego życiem Nowego Jorku, przenosząc klimat jego dzielnic na nadgarstek. Od zabytkowych budynków i promowej linii Staten Island, przez wykwintne restauracje i luksusowe lofty na Brooklynie, aż po nowoczesną architekturę Wall Street – każdy model oddaje różnorodność urbanistyczną i kolorystyczną miasta, pozwalając wybrać zegarek, który najlepiej odzwierciedla Twój styl i osobowość.
Zegarek został zaprojektowany zarówno dla Panów, którzy stawiają na klasyczną elegancję w codziennym stylu, jak i dla Pań, które cenią wyrazisty design. Model z bransoletą typu mesh wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej 316L łączy nowoczesną formę z ponadczasową elegancją. Milanese zapięcie oraz regulowany obwód zegarka (160–220 mm) zapewniają komfort noszenia, a minimalistyczna srebrna koperta doskonale komponuje się z granatową tarczą, tworząc harmonijną i elegancką całość.
Funkcjonalność zegarka idzie w parze ze stylem. Luminescencyjne wskazówki pozwalają łatwo odczytać godzinę w ciemności, a szafirowane szkło chroni tarczę przed zarysowaniami, zachowując nienaganny wygląd przez lata. Mechanizm Ronda Powertech gwarantuje precyzję i niezawodność, a praktyczna funkcja day/date dodaje codziennej wygody. Dzięki połączeniu klasy i nowoczesnego charakteru, zegarek z kolekcji NYC stanie się zarówno eleganckim dodatkiem, jak i solidnym narzędziem do odmierzania czasu w miejskim rytmie życia.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.