Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro środa (20 maja)Zegarek Tommy Hilfiger 1782858 Mia
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 7613272666831
- Producent: Tommy Hilfiger
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 670,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Zielony |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 24x22 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 3 ATM /30 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 7613272666831 |
Zegarek Zegarek Tommy Hilfiger 1782858 Mia to elegancka propozycja dla kobiet, które cenią subtelne dodatki z modowym charakterem. Połączenie zielonej tarczy z kopertą w kolorze żółtego złota tworzy stylową i wyrafinowaną kompozycję, która przyciąga uwagę swoją świeżością i kobiecym wdziękiem. Delikatna forma koperty o wymiarach 24x22 mm sprawia, że model prezentuje się lekko i doskonale układa się na nadgarstku.
Wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarcowy zegarek zapewnia wygodę oraz niezawodność podczas codziennego użytkowania. Mineralne szkło chroni tarczę przed drobnymi zarysowaniami, pomagając zachować estetyczny wygląd przez długi czas. Smukła koperta o grubości 7 mm oraz stalowa bransoleta nadają całości nowoczesnej elegancji i sprawiają, że model świetnie komponuje się zarówno z codziennymi stylizacjami, jak i bardziej formalnym strojem.
Zegarek Tommy Hilfiger 1782858 Mia posiada wodoszczelność na poziomie 3 ATM / 30 m, co zwiększa komfort użytkowania na co dzień. To doskonały wybór dla kobiet poszukujących dodatku, który łączy modowy styl, subtelną elegancję i ponadczasowy charakter marki Tommy Hilfiger.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.