Naszyjnik złoty pr.585 skrzydło
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: DGNZ-00-0124-044342
- Producent: Jubimax
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- 579,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Bez kamienia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| WAGA OK.: | 1,24 g |
| KATEGORIA: | Naszyjniki |
| DŁUGOŚĆ CAŁ.: | 44-47 cm |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000443426 |
Naszyjnik złoty pr.585 ze skrzydłem – symbol lekkości i elegancji
Ten delikatny naszyjnik z żółtego złota próby 585 zachwyca subtelnością i uniwersalnym designem. Zawieszka w kształcie skrzydła symbolizuje wolność, lekkość i nadzieję, dodając każdej stylizacji wyjątkowego charakteru. Precyzyjne wykonanie i połysk złota sprawiają, że biżuteria przyciąga spojrzenia, a jednocześnie pozostaje elegancka i ponadczasowa.
Długość 44–47 cm sprawia, że naszyjnik idealnie układa się na szyi, eksponując delikatną zawieszkę. Doskonale komponuje się zarówno z codziennymi, jak i wieczorowymi stylizacjami, a jego subtelność pozwala na łączenie z innymi dodatkami w modnych, warstwowych zestawieniach.
To również świetny pomysł na prezent dla kobiety, która ceni minimalizm połączony z symboliczną formą. Naszyjnik objęty jest 2-letnią gwarancją, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, a jego ponadczasowy charakter sprawia, że stanie się ulubionym elementem każdej kolekcji biżuterii.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.