Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro jutroZegarek Cicada G34G04.G2 Breccia Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927692
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 575,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 34 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927692 |
| SPECJALNE: | Tarcza ozdobiona Swarovski Crystal |
Pozwól sobie na doświadczanie włoskiego szyku dzięki zegarkowi Cicada Oro od CICADA Milan, który łączy elegancję z wyrafinowaną funkcjonalnością. Złota koperta o średnicy 34 mm i subtelnej grubości 7 mm harmonijnie współgra ze złotą tarczą, tworząc wysublimowany dodatek, który przyciąga spojrzenia, nie będąc przy tym natarczywym. Inspirowany mediolańskimi pokazami mody, zegarek stanowi subtelny, a zarazem wyrazisty akcent każdej stylizacji, podkreślając kobiecą klasę i indywidualny charakter.
Bransoleta typu Milanese o szerokości 12 mm wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej 316L zapewnia trwałość i komfort noszenia, idealnie dopasowując się do nadgarstków o obwodzie 130–190 mm. Szafirowane szkło gwarantuje ochronę przed zarysowaniami, a wodoodporność do 50M pozwala cieszyć się zegarkiem w codziennych sytuacjach, zachowując jego nienaganny wygląd. Kryształki Swarovskiego subtelnie rozświetlają tarczę, nadając jej biżuteryjnego charakteru i podkreślając minimalistyczny, a zarazem luksusowy styl.
Sercem zegarka jest precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy RONDA, który zapewnia niezawodność i dokładność przez lata użytkowania. Cicada Oro to połączenie włoskiego temperamentu, ponadczasowej elegancji i praktycznej funkcjonalności – zegarek, który dopełnia każdą stylizację, podkreślając kobiece piękno w każdym detalu i stając się codziennym towarzyszem pewnej siebie kobiety.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.