Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
poniedziałek (25 maja) poniedziałek (25 maja)Zawieszka brylant 0,22ct żółte złoto
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: BDZB-00-0087-036467
- Producent: Jubimax
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 3 995,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Brylant |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 12 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 6 mm |
| CZYSTOŚĆ BRYLANTÓW: | H/SI2 |
| MASA KAMIENIA CENTRALNEGO: | 0,22 ct (wielokamieniowy) |
| WAGA OK.: | 0,87 g |
| KATEGORIA: | Zawieszki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000364677 |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.