Zawieszka złota pr.585 z cyrkoniami krzyż
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: MMZZ-00-0117-042911
- Producent: Jubimax
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- 649,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| DLA KOGO: | Dla Niej |
| KRUSZEC: | Złoto żółte |
| KAMIEŃ: | Cyrkonia |
| PRÓBA: | 585 (14K) |
| DŁUGOŚĆ: | 15 mm |
| SZEROKOŚĆ: | 11 mm |
| WAGA OK.: | 1,17 g |
| KATEGORIA: | Zawieszki |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 9000000429116 |
Zawieszka złota pr.585 z cyrkoniami w kształcie krzyża to subtelny sposób na wyrażenie wiary i elegancji w jednym. Wykonana z żółtego złota próby 585 (14K), emanuje ciepłym blaskiem, który podkreśla kobiecą delikatność. Precyzyjnie osadzone cyrkonie dodają zawieszce subtelnego połysku, tworząc efekt dyskretnej, ale zauważalnej elegancji przy każdym ruchu.
Klasyczny motyw krzyża łączy w sobie symbolikę i ponadczasowy design, dzięki czemu zawieszka sprawdzi się zarówno jako codzienna ozdoba, jak i wyjątkowy dodatek do bardziej uroczystych stylizacji. Jej niewielkie wymiary – 15 mm długości i 11 mm szerokości – zapewniają lekkość i komfort noszenia, a jednocześnie pozwalają na zestawianie jej z innymi elementami biżuterii, tworząc spójne, harmonijne komplety.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, co daje pewność wysokiej jakości i trwałości. Zawieszka złota z cyrkoniami w kształcie krzyża to doskonały wybór dla każdej kobiety, która ceni subtelne dodatki z głębszym znaczeniem, a także piękny pomysł na prezent, który zachwyca elegancją i symboliką.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.