Zegarek Casio GWG-B1000-1AER G-Shock Mudmaster
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4549526361937
- Sprzedano: 1 szt.
- Producent: Casio
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- 3 700,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| KOLEKCJA: | G-SHOCK |
| FUNKCJE: | Alarm, Barometr, Bluetooth, Kompas, Multidata, Rezerwa chodu, Solar, Strefy czasowe, Termometr, Wave ceptor, Wysokościomierz |
| RODZAJ SZKŁA: | Szafirowe |
| PASEK / BRANSOLETA: | Pasek tworzywo sztuczne |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Czarny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 52 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 16 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Karbon-stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 20 ATM /200 m |
| GWARANCJA: | 3 lata (6 lat opcja) |
| EAN: | 4549526361937 |
Poznaj Zegarek Casio GWG-B1000-1AER G-Shock Mudmaster – mistrza wśród zegarków stworzonych dla mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań i cenią sobie niezawodność w każdych warunkach. Ten model z kolekcji G-Shock zachwyca masywną, czarną kopertą o średnicy 52 mm i grubości 16 mm wykonaną z połączenia karbonu i stali szlachetnej, gwarantującą wyjątkową wytrzymałość i odporność na wstrząsy oraz ekstremalne warunki. Szafirowe szkło zabezpiecza tarczę przed zarysowaniami, a solidny pasek z tworzywa sztucznego zapewnia komfort noszenia nawet podczas intensywnych aktywności.
Mudmaster to zegarek pełen funkcji dla prawdziwych odkrywców. Wyposażony w alarm, barometr, kompas, wysokościomierz, termometr, Wave Ceptor, Bluetooth, strefy czasowe, rezerwę chodu oraz funkcję solarną, pozwala być zawsze o krok do przodu i sprawdzi się zarówno podczas wędrówek w górach, jak i ekstremalnych sportów. System solarny zapewnia nieprzerwaną pracę, a wodoodporność do 20 ATM / 200 m daje pewność, że zegarek poradzi sobie w kontakcie z wodą i błotem.
Casio GWG-B1000-1AER Mudmaster to propozycja dla mężczyzn, którzy oczekują od zegarka maksymalnej trwałości, wszechstronności i technologicznej przewagi. To połączenie wytrzymałości, zaawansowanej funkcjonalności i charakterystycznego, agresywnego designu, który podkreśli Twój indywidualny styl. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją, z możliwością rozszerzenia do 6 lat, co zapewnia spokojne użytkowanie przez wiele lat.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.