Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro czwartek (21 maja)Zegarek Cicada G34G1B.GG Sempione Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332927616
- Sprzedano: 1 szt.
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 599,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 34 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 12 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 12 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332927616 |
Zegarek Sempione z kolekcji CICADA ORO to kwintesencja włoskiego szyku i ponadczasowej elegancji, w której każdy detal został starannie dopracowany. Inspiracja czerpana z malowniczych złotych krajobrazów Włoch oraz blasku mediolańskich ulic sprawia, że model ten jest subtelnym, a zarazem wyrazistym dodatkiem do kobiecej stylizacji. Biała tarcza w połączeniu ze złotą kopertą o średnicy 26 mm i pełną bransoletą ze stali szlachetnej tworzy harmonijną całość, która wyróżnia się klasyką i delikatnym luksusem.
Wygoda użytkowania jest równie ważna jak estetyka – ergonomiczny kształt koperty doskonale układa się na nadgarstku, a bransoleta o gęstym splocie milanese nie haczy i przyjemnie przylega do skóry. System Quick Release umożliwia łatwą i szybką zmianę bransolety na inną lub na skórzany pasek, pozwalając cieszyć się różnymi stylami jednego zegarka. Szafirowane szkło dodaje elegancji, a jednocześnie wzmacnia odporność na zarysowania, zapewniając trwałość na lata.
Detale podkreślają charakter zegarka: subtelna cykada na koronce, grawerowana wewnętrzna strona koperty, logo cykady na sprzączce oraz wypukłe indeksy na tarczy gwarantują wysoką czytelność i elegancki wygląd. Serce modelu Sempione stanowi precyzyjny mechanizm szwajcarskiej firmy Ronda, który od lat cieszy się światowym uznaniem w zegarmistrzowskiej sztuce. Ten zegarek to połączenie funkcjonalności, włoskiego temperamentu i klasycznej estetyki, które doskonale sprawdzi się zarówno w codziennych, jak i wyjątkowych stylizacjach.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.