Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro czwartek (21 maja)Zegarek Cicada G41G10.GG Milano Oro
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 5903332929405
- Producent: CICADA
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
- 579,00 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| TYP MECHANIZMU: | Ronda Swiss Made |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne z powłoką szafirową |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta typu mesh stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 41 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 7 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| SZEROKOŚĆ PASKA/BRANSOLETY: | 18 mm |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 5903332929405 |
Model Milano z kolekcji Cicada ORO to kwintesencja włoskiego stylu – połączenie klasy, harmonii i subtelnej zmysłowości, które przenosi w świat elegancji Mediolanu. Inspiracją do jego powstania stało się śródziemnomorskie wybrzeże oraz letnia edycja Milan Fashion Week, podczas której kunszt projektantów mody spotyka się z pasją do doskonałej formy. Zegarek Milano jest wyrazem współczesnego luksusu – minimalistycznego w designie, lecz bogatego w szczegóły, które czynią go prawdziwym dziełem sztuki użytkowej.
Jego złota koperta o średnicy 41 mm przyciąga wzrok elegancką formą, zachowując przy tym doskonałą proporcję i komfort użytkowania. Większy rozmiar zegarka dodaje mu charakteru, a czysta i harmonijna tarcza podkreśla nowoczesny minimalizm, z którego słynie Cicada Milan. Zastosowane szafirowane szkło gwarantuje trwałość i klarowność, a ergonomiczny kształt koperty sprawia, że Milano idealnie układa się na nadgarstku – zarówno damskim, jak i męskim. Bransoleta typu milanese mesh, o gęstym i miękkim splocie, została wykonana z antyalergicznych materiałów, co zapewnia wygodę i elegancki wygląd na co dzień.
Każdy detal w tym modelu ma swoje znaczenie. Na koronce delikatnie połyskuje dwumilimetrowe logo cykady, symbol marki i dbałości o detal, a grawerowana wewnętrzna strona koperty dodaje szlachetności. Zapięcie z dodatkowym zabezpieczeniem gwarantuje bezpieczeństwo, a innowacyjny system Quick Release pozwala w kilka chwil zmienić bransoletę na pasek – tworząc zupełnie nowy styl w zależności od okazji. Serce zegarka kryje szwajcarski mechanizm Ronda, znany ze swojej precyzji i długowieczności, który czyni z Milano nie tylko ozdobę, ale i niezawodnego towarzysza każdego dnia.
Cicada Milano to więcej niż zegarek – to manifest elegancji, włoskiego temperamentu i zegarmistrzowskiej doskonałości. Będzie doskonałym wyborem dla osób, które cenią klasykę w nowoczesnym wydaniu, jakość wykonania i subtelny luksus zamknięty w złotym blasku.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.