Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Lorus RG220XX9
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4894138360787
- Producent: Lorus
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 339,00 zł brutto
- Cena katalogowa: 339,00 zł
- Rabat: -33,90 zł (10 %)
- 305,10 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Srebrny |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 30 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 8 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 4894138360787 |
Zegarek Lorus RG220XX9 to nie tylko precyzyjne narzędzie do mierzenia czasu, ale także wyraz kobiecej elegancji i wyrafinowanego stylu. Zaprojektowany z myślą o nowoczesnych kobietach, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale również estetykę, ten zegarek stanowi idealne połączenie piękna i praktyczności.
Napędzany precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, ten czasomierz gwarantuje niezawodność w odmierzaniu czasu, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem na co dzień oraz na specjalne okazje. Jego mineralne szkło nie tylko chroni tarczę przed stłuczeniem, ale także zapewnia doskonałą czytelność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.
Srebrna tarcza, osadzona w kopercie w kolorze z żółtego złota, emanuje subtelnością i elegancją. Bransoleta ze stali szlachetnej idealnie komponująca się z całością, dodaje zegarkowi wyjątkowego charakteru i prestiżu.
Zegarek Lorus RG220XX9 wyróżnia się idealnymi proporcjami - jego koperta o średnicy 30 mm i grubości 8 mm doskonale komponuje się z kobiecym nadgarstkiem, dodając mu delikatności i uroku.
Dzięki wodoszczelności do 5 ATM (50 m), ten zegarek jest nie tylko elegancki, ale także funkcjonalny. Możesz nosić go z pewnością, wiedząc, że jest odporny na zachlapania i może towarzyszyć Ci w codziennych aktywnościach.
Zegarek Lorus RG220XX9 to nie tylko czasomierz, ale również wyraz osobistego stylu i indywidualności. Niech stanie się on nieodłącznym elementem Twojej garderoby, podkreślając Twoją kobiecą elegancję i wyjątkowy gust. Odkryj piękno prostoty z tym wyjątkowym zegarkiem na swoim nadgarstku.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.