Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
Do wysyłki dzisiaj zostało:
Zamów teraz, wyślemy:
jutro 28 kwietnia (wtorek)Zegarek Lorus RG274XX9
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4894138362002
- Producent: Lorus
- Dostępność: Wysyłka w 24h
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 349,00 zł brutto
- Cena katalogowa: 349,00 zł
- Rabat: -34,90 zł (10 %)
- 314,10 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Damski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Złoty |
| KOLOR KOPERTY: | Żółte złoto |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 36 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 8 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 4894138362002 |
Zegarek Lorus RG274XX9 – Złota definicja kobiecej elegancji
Klasyka spotyka nowoczesność w zegarku Lorus RG274XX9 – modelu, który subtelnie podkreśla kobiecy styl i dodaje szyku każdej stylizacji. Utrzymany w ciepłej tonacji żółtego złota, ten czasomierz to nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również wysmakowana ozdoba nadgarstka.
Bransoleta oraz koperta zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, co zapewnia trwałość, odporność na korozję i komfort noszenia. Złota tarcza w minimalistycznym wydaniu emanuje elegancją – bez zbędnych detali, za to z pełnym wyczuciem estetyki. Dzięki mechanizmowi kwarcowemu zegarek działa precyzyjnie, a mineralne szkło skutecznie chroni przed drobnymi zarysowaniami.
Zegarek ma kopertę o szerokości 36 mm i grubości zaledwie 8 mm – jego delikatna forma sprawia, że pięknie prezentuje się zarówno solo, jak i w zestawieniu z biżuterią. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM pozwala na kontakt z wodą, np. podczas mycia rąk czy lekkiego deszczu, bez obaw o uszkodzenie mechanizmu.
Dlaczego warto go mieć?
-
Wyważone połączenie funkcjonalności i eleganckiego designu
-
Złota kolorystyka, która doda blasku każdej stylizacji
-
Solidne materiały – stal szlachetna i szkło mineralne
-
Idealny na co dzień i na specjalne okazje
-
Niezawodny mechanizm kwarcowy – zawsze na czas
Lorus RG274XX9 to zegarek dla kobiety, która ceni jakość, styl i subtelną elegancję. Bez zbędnych słów – po prostu doskonały wybór.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.