Zegarek Lorus RH971LX9
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4894138345180
- Sprzedano: 1 szt.
- Producent: Lorus
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- Cena katalogowa: 332,00 zł
- Rabat: -33,20 zł (10 %)
- 298,80 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| FUNKCJE: | Data |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Granatowy |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 41 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 10 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 4894138345180 |
Zegarek męski Lorus RH971LX9 to elegancki i funkcjonalny dodatek, który łączy klasyczny design z codzienną praktycznością. Granatowa tarcza w kontrastującym, srebrnym odcieniu koperty tworzy wyrazisty efekt, podkreślając styl i charakter noszącego. Średnica koperty 41 mm i jej grubość 10 mm zapewniają wyważone proporcje, które doskonale prezentują się na nadgarstku, zarówno w casualowych, jak i bardziej formalnych stylizacjach.
Wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarcowy, zegarek gwarantuje niezawodność i punktualność w każdej sytuacji. Funkcja daty pozwala na szybkie sprawdzenie aktualnego dnia, a szkło mineralne chroni tarczę przed zarysowaniami, zachowując elegancki wygląd na dłużej. Stalowa bransoleta dodaje całości klasy i zapewnia wygodę noszenia, będąc jednocześnie odporną na codzienne zużycie.
Zegarek Lorus RH971LX9 cechuje się wodoszczelnością 5 ATM (50 m), dzięki czemu nie trzeba obawiać się przypadkowego kontaktu z wodą w trakcie mycia rąk czy deszczu. To doskonały wybór dla mężczyzn ceniących styl, funkcjonalność i niezawodność, którzy poszukują czasomierza podkreślającego indywidualny charakter i elegancki gust.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.