Zegarek Lorus RM355FX9
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4894138344886
- Producent: Lorus
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
- Cena katalogowa: 485,00 zł
- Rabat: -48,50 zł (10 %)
- 436,50 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| FUNKCJE: | Chronograf, Data |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Czarny |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 43 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 11 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 5 ATM /50 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
Zegarek męski Lorus RM355FX9 to propozycja dla panów, którzy cenią elegancję połączoną z funkcjonalnością. Czarna tarcza w zestawieniu ze srebrną kopertą tworzy klasyczny, a zarazem wyrazisty wygląd, który doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas spotkań towarzyskich. Średnica koperty 43 mm i grubość 11 mm nadają zegarkowi wyrazistego charakteru, podkreślając męską prezencję na nadgarstku.
Model ten został wyposażony w precyzyjny mechanizm kwarcowy, który gwarantuje dokładność i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Chronograf i funkcja daty zwiększają jego praktyczność, pozwalając na monitorowanie czasu w różnych sytuacjach. Szkło mineralne chroni tarczę przed zarysowaniami, a stalowa bransoleta zapewnia komfort noszenia oraz trwałość, harmonijnie łącząc elegancję z wytrzymałością.
Zegarek Lorus RM355FX9 posiada wodoszczelność 5 ATM (50 m), co sprawia, że jest odporny na kontakt z wodą podczas codziennych czynności. To idealny wybór dla mężczyzn szukających stylowego, solidnego i funkcjonalnego czasomierza, który podkreśli indywidualny charakter i dbałość o detale.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.