Zegarek Lorus RT353KX9
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 4894138361142
- Producent: Lorus
- Dostępność: WYPRZEDANY
-
-
Historia ceny
Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 499,00 zł brutto
- Cena katalogowa: 499,00 zł
- Rabat: -49,90 zł (10 %)
- 449,10 zł
Wszystkie produkty mamy w magazynie i wysyłamy "od ręki" BEZPŁATNIE od 300zł! Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) zarówno kurierem jak i Paczkomatem.
Jesteśmy autoryzowanym sklepem. Kupując na Jubimax.pl masz pewność, że wszystkie produkty są oryginalne i pochodzą od polskich wyłącznych dystrybutorów. Wszystkie zakupy objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora.
Czasami trudno trafić z wyborem, zwłaszcza gdy kupujemy na prezent. Dlatego wszystkie zakupy na Jubimax.pl - z wyjątkiem produktów grawerowanych - podlegają BEZPŁATNIE wymianie lub zwrotowi aż do 30 dni !
| TYP ZEGARKA: | Męski |
| MECHANIZM: | Kwarcowy |
| FUNKCJE: | Chronograf, Czas 24h, Data, Tachymetr |
| RODZAJ SZKŁA: | Mineralne |
| PASEK / BRANSOLETA: | Bransoleta stal szlachetna |
| KOLOR TARCZY: | Granatowy |
| KOLOR KOPERTY: | Srebrny |
| SZEROKOŚĆ KOPERTY: | 43 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY: | 12 mm |
| MATERIAŁ KOPERTY: | Stal szlachetna |
| WODOODPORNOŚĆ: | 10 ATM /100 m |
| GWARANCJA: | 2 lata |
| EAN: | 4894138361142 |
Zegarek Lorus RT353KX9 to doskonały wybór dla mężczyzn ceniących połączenie funkcjonalności z eleganckim designem. Jego klasyczny wygląd sprawia, że jest idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje.
Design i materiały
Zegarek wyposażony jest w stalową bransoletę oraz kopertę o średnicy 43 mm i grubości 12 mm, co zapewnia komfort noszenia i odpowiednią widoczność tarczy. Granatowa tarcza z subtelnymi srebrnymi akcentami doskonale komponuje się z całością, nadając zegarkowi nowoczesnego charakteru.
Funkcjonalność
Lorus RT353KX9 to zegarek typu chronograf, wyposażony w funkcje takie jak:
-
Chronograf: umożliwia precyzyjne mierzenie upływającego czasu do 60 minut w sekundowych interwałach.
-
Czas 24h: dodatkowa wskazówka umożliwia odczyt godziny w formacie 24-godzinnym.
-
Data: okienko daty pozwala na szybki dostęp do aktualnego dnia miesiąca.
-
Tachymetr: skala na obrzeżu tarczy umożliwia obliczanie prędkości na podstawie czasu pokonania określonego dystansu.
Mechanizm i wytrzymałość
Napędzany precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, zegarek zapewnia niezawodność i dokładność. Mineralne szkło chroni tarczę przed zarysowaniami, a wodoszczelność na poziomie 10 ATM (100 metrów) sprawia, że jest odporny na zachlapania i krótkotrwały kontakt z wodą.
Gwarancja i dodatkowe informacje
Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, co świadczy o wysokiej jakości wykonania. Zegarek dostarczany jest w oryginalnym opakowaniu marki Lorus, co czyni go doskonałym pomysłem na prezent.
Lorus RT353KX9 to zegarek, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niezawodność, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.